Sıhhi Tesisat Ankara

Sıhhi tesisat Ankara, Su kaçağı tespiti ve onarımı
Sıhhi tesisat Ankara, Su kaçağı tespiti ve onarımı

Sıhhi Tesisat Çankaya

Ankara sihhi tesisat sektöründe işin ehli eğitimli ve tecrübeli işin ehli uzman ekibi ile Ankara sihhi tesisat hizmet veriyoruz .

Evimizde, ofisimizde yada yaşam alanlarımızda oluşa bilecek tüm sıhhi tesisat arızalarında profesyonel cihazlar kullanıyoruz. Kırmadan dökmeden, evinizi inşaat alnına çevirmeden tespit ve tamirini yapıyoruz.

Tesisatçı Ankara

Sıhhi tesisat arızaları ciddi zaman kayıplarının yaşandığı, maddi ve manevi olarak arızalanan bir durumdur. Bu durumdan en az oranda etkilenmek tamamen sizin elinizde, firmamız teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti, tıkanık açma, petek temizliği, izolasyon ve tüm tesisat işlerinde sizlere kesin çözümler sunmaktadır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

  • Sıhhi tesisat
  • Su kaçağı tespiti
  • Tıkanıklık Açma
  • Petek Temizleme
  • Kombi Tesisatı
su kaçağı tespiti ankara etimesgut, su kaçağı tespiti ankara keçiören
Cihaz ile noktasal su kaçağı tespiti, Ankara geneline servisimiz vardır.

Su Kaçağı Tespiti Ankara

Ev ve ofislerimizde zaman içerisinde mutlaka karşılaştığımız su sızıntıları en sık karşılaşılan sıhhi tesisat sorunudur. Su sızıntılarının önüne geçemesek bile onarımı konusunda profesyonel destek almak için bizi araya bilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Ankara

Su kaçağı tek bir nedene bağlanamaz, bu türden sorunların bazıları yapıda kullanılan malzemelerin kalitesi yüzünden, bazen de yapının teknik özellikleri ve işçilik yüzünden karşımıza çıkar. Ev yada ofis seçerken sadece dış görünme değil, teknik özelliklerine dikkat etmek çok önemlidir.

Ev ve ofislerimizde oluşan arızaların büyük bölümü sıhhi tesisat arızalarından kaynaklıdır. Bu arızalar yapı oluşurken yanlış malzeme tercihi yada kullanılan malzemelerin hatalı kullanılması sonucu oluşuyor.

su kaçağı tespiti ankara sincan, su kaçağı tespiti ankara etimesgut
Termal Kamera ile Su kaçağı tespiti, Ankara geneline servis

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti sıhhi tesisat arızalarının en zor olanıdır. Küçük bir sızıntı büyük bir soruna neden olabilir, aynı şekilde küçük bir sızıntısını tespit etmek için, büyük hasarlara yol açıldığını’da şahit oluyoruz. Sıhhi tesisat Ankara

Su sızıntılarını tespit etmek için tesisatçıların gerekli herhangi bir cihaz kullanmaz, tecrübe ve tahminlere göre sızıntı olan bölgeyi kırarak bulmaya çalışır. Ankara sıhhi tesisat. Duvarda yada zemin betonunun içinde bu şekilde su kaçağı bulmak samanlıkta iğne aramak içindir. Su sızıntısını bulmak için ne kadar yer kırılacağını ve kırılan yerlerin işçilik maliyetlerini düşünürsek ciddi masraflar açmayın içten bile değil. İşte tam bu noktada profesyonel cihazlar ile noktasal su kaçak tespiti yapmanın avantajları oldukça fazla.

Termal kamera ile su kaçak tespiti , su sızıntılarını bulmak için en etkili yöntemlerden birisidir. Termal kameralar bizim göremediğimiz boruları, cisimlerin ısı farklarını ayırarak bize su sızıntısını gerçek bir görüntü olarak görmemizi sağlar. Bulacaktır duvar içerisindeki sızan suyu noktasal olarak tespit ederiz.