Sineklik Ankara

2020 Sineklik Fiyatları İçin Tıklayınız

Sineklik Ankara, Sineklik Ankara Çankaya
Sineklik Ankara 0312 434 45 00

Ankara Sineklik Sistemleri

Sineklik Ankara olarak: Yaşam alanlarımızın konforunu yükseltmek için hepimizin evinde yada ofisinde bulunması gereken bir eşyadır. Sineklik gelişen her teknoloji gibi sineklik modelleri’de farklılık göstermeyi başarmıştır. Sineklik kullanım yerine göre değişkenlik gösterdiği gibi her bütçeye uygun bir sineklik modeli’de mutlaka buluna bilir. Sineklik modellerini aşağıda sıralamak gerekirse;

  • Plise ( Akordeon ) Sineklik
  • Stor Sineklik
  • Sürme Sineklik
  • Menteşeli Sineklik
  • İçe Açılır Sineklik
  • Kedi Sinekliği

Plise ( Akordeon ) Sineklik

Plise sineklik kullanılmaya başladığından beri en çok kullanılan sineklik olmuştur. Şık görünümü sayesinde doğrama ile bütünleşerek estetik bir görüm sağlar. Plise sineklik aynı zamanda pileli sineklik olarak’ta bilir. Pileli sineklik istenilen ölçü ve renkte imal edile bilir. Plise sineklik kendi arasında kullanım yerine ve büyüklüğüne göre sınıflara ayrılır. Bunları aşağıda anlatmaya çalışalım

Kapı Sinekliği Fiyatları Ankara
Yatay Plise Sineklik

Yatay Plise Sineklik

Yatay plise sineklik genellikle uzun pencerelerde ( Fransız Balkon ) ve kapılarda kullanılır. Kullanım şekli sağdan sola yada tam tersi istikamette çektiğimizde açılır kapanır. Plise sineklik alüminyum çerçeve ve tülü açıp kapatma vazifesini yapan kanat profilinden oluşur. Kanat profili üzerinde bulunan tutma kanalı sayesinde istenilen yükseklikte tuta biliriz. Pencere görünümünü bozmayan estetik bir görüntüye sahiptir. Menteşeli sinekliler gibi kışın çıkartmanıza gerek yok, kullanılmadığı zaman deposuna iterek yer kaplama olayını ortadan kaldırmış oluruz.

Pencere Sinekliği Ankara
Dikey Plise Pencere Sinekliği

Dikey Plise Sineklik

Dikey plise sineklik, kısa ve dar pencereler için ideal bir sineklik modelidir. Tül kısmı yukarıdan aşağıya çekildiğinde açılır ve kapanır. Hareketli profil yukarıda çalıştığı için yanlarda ekstra bir daralma olmaz. Belirli bir yükseklik ölçüsüne kadar yapıla bilir. İstenilen renkte boyana bilir. Temizliği kolaydır, kış aylarında çıkartmanıza gerek yoktur. Kullanmadığınız zaman deposunda tutarak kullanım ömrünü uzata bilirsiniz.

Plise Sineklik Duble
Duble Plise Sineklik

Duble Plise Sineklik

Duble plise sineklik genellikle eni büyük kapı ve pencerelerde yada iki kanat şeklinde açılan doğramalarda kullanılır. Çalışma şekli alüminyum çerçeve içerisinde sağdan ve soldan gelen iki kanat ortada boydan bir mıknatıs yardımı birleşecek şekilde tasarlanmıştır. Alüminyum kanat üzerindeki tutma kanalı sayesinde istediğimiz yerden tutarak açıp kapata biliriz. Ölçü olarak 6 metre en ve 3 metre boy olacak şekilde imal edile bilir.

Stor Sineklik Fiyatları Ankara
Stor Sineklik Dikey

Stor Sineklik

Stor sineklik alüminyum çerçevesi içerisinde bulunan mekanizma sayesinde tülü içerisine kendisi sarar. Tül kısmı görünüş itibarı ile düzdür. Doğramanın yapısına ve kullanım tercihine göre yatay yada dikey imal edile bilir. İstenilen ölçü ve renkte imal edile bilir. Sineklik Ankara olarak tavsiyemiz kullanılmadığı zaman kapatarak kullanım ömrünü uzata biliriz.

Sürme Sineklik Fiyatları Ankara
Sürme Kapı Sinekliği

Sürme Sineklik

Sürme sineklik genellikle sürme kapılar ve volkswagen kapılarda tercih edilir. Doğramaya sabitlenen ray üzerinde sağa yada sola çektiğimizde kapanıp açılan sineklik şeklinde çalışır. İstenilen ölçüde ve renkte imal edile bilir. Temizliği kolaydır diğer sineklikler gibi yerinden çıkmaz.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik basit yapısı sayesinde en uzun ömürlü sineklik modelidir. Sık karşılaştığımız menteşeli sineklik yapı itibarı ile alüminyum profil içerisine ger dirilmiş güneşe dayanıklı tüle sahiptir. Menteşe yardımı ile doğramaya sabitlenir ve kolay açılıp kapanır. Temizliği kolaydır, kış aylarında isteğe bağlı olarak çıkarıla bilir. Kapı ve pencerelere rahatlıkla uygulana bilen menteşeli sineklik istenilene renk ve ölçüde imal edile bilir.

İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik genellikle pencere önünde korkuluk olan yada dış cephe yalıtımı yapılırken doğrama kenarında yeterince boşluk kalmaması gibi durumlarda kullanılır. Doğramaya içeriden takıp çıkarılır. Alüminyum çerçeve içerisine gerdirilmiş güneşe dayanıklı fiber tül sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanıla bilir. Temizliği kolay, kullanılmadığı zamanlar kaldırılabilir. İstenilen renk ve ölçüde imal edile bilir.

Kedi Sinekliği

Kedi Sinekliği Fiyatları Ankara
Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği yapısını anlatmış olursak alüminyum çerçeve içerine monte edilmiş metal telden oluşur. Kediler içeriden iteklediği zaman açamaması için farklı bir sistemi vardır. Doğramaya menteşe yardımı ile sabitlenir ve kilidi açtıktan sonra rahat şekilde açıp kapata biliriz.