Panjur ve Kepenk Sistemleri

Panjur ve Kepenk Sistemleri, hizmet memnun girdiği günden beri müşteri memnuniyeti ve beklentilerinizi sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz, ülkemizde ve dünyadaki içindir.

  • Garaj Kapıları
  • Otomatik Panjur
  • Motorlu Panjur
  • Fotoselli Kapı
  • Sineklik Sistemleri
  • Monoblok Panjur Sistemleri
  • Bariyer Sistemleri
  • İmalat, Montaj, Satış, Servis
Panjur Ankara Fiyatları, panjur ve kepenk sistemleri
Ankara Panjur Fiyatları, Garaj kapısı panjur uygulaması

Ankara Panjur Sitemleri

Konut, ofis ve yaşam alanlarımızın bir çoğunda panjur sistemleri hayatımızın bir parçası haline gelmiştir.

Panjur en çok pencere dışına monte edilen, açılır kapanır ve üst üste takılmış panellerden oluşan, yaşadığımız ortamı ‘rüzgar, güneş’ gibi dış etkenlerden korumak amacı ile yapılmış bir sistemdir.

Panjur ve Kepenk Sitemleri

Panjur sistemleri ve kepenk sistemleri, özellikle mağaza vitrinleri ve kapılarında, garaj kapılarında villa ve müstakil evlerde kısacası hayatımızın bir çok alanda kullanılır, bizim güvenliğimizi sağlar.

Ankara Panjur Tamiri, Jaluzi ve panjur ugulama örnekleri
Panjur Tamiri Ankara, Pencere panjur uygulaması

Panjur ve kepenk sistemleri imalat aşamasında birbirinden farklı olsa bile aynı amaçla üretildiği için genellikle birlikte anılan ve birlikte pazarlanan ürün yelpazesi içerisinde sunulur. Panjur’dan bahsetmek gerekirse son yıllarda, hem estetik görünümü hemde kullanımında sunduğu çeşitlilik bakımından alüminyum panjur sıklıkla karşımıza çıkar. Son yıllarda inşaat yapan büyük firmaların bir çok projesinde alüminyum panjur görmek mümkün.

Panjur modelleri arasında en çok tercih edilen alüminyum panjur, özellikle ses yalıtımı güvenlik ve için önemli bir koruma sistemidir. Başlıca özelliklerinin bazıları ise hava şartlarından korunma güneş, rüzgar, toz ve ısı izolasyonu konusunda da istenilen özellikleri taşımaktadır.

Panjur Ankara Ostim, Dükkan için panjur sistemi
Panjur Ankara Ostim, Mağaza panjur sistemi

Kepenk İmalatı Ankara

Panjur imalatında olduğu gibi kepenk imalatında’da teknolojinin bize sunmuş olduğu tüm nimetlerden faydalanmaya çalışıyoruz. Başta güvenlik olmak üzere, yalıtım testlerini yapıyoruz. İş yerleri için en çok tercih edilen kepenk sistemleri, güvenlik açısından’da en çok talep edilen gevenlik sistemidir. Eski kepenk sistemleri görüntü itibarı ile hantal ve kullanımı zor, açıp kapası ise ayrı bir sorundu. Teknoloji her alanda geliştiği gibi bu sektörde’de kendisini geliştirdi ve yeni nesil kepenk sistemleri, estetik görümü, kolay açılır kapanır olması, kullanıcıya büyük kolaylık sağlamış, gündelik kullanımlarda hayatımızı kolaylaştırmıştır.

Panjur ve Kepenk Modelleri

Panjur ve kepenk modellerini kullanım yerlerine göre ve farklı amaçlara göre sıralamak mümkündür. Panjur modellerini ele aldığımız zaman yaşam alanın farklılıkları, panjur modellerinin’de farklılık göstermesine olanak sağlar. Panjur ve kepenk sistemleri.En çok karşılaştığımız panjur çeşidine dikkat edersek motorlu panjur ve panjur perde olduğunu göre biliriz. Motorlu panjur kullanımını anlatmak istersek, tek bir düğme yardımı ile açıp kapanan panjur modelidir. Manüel panjurlar gibi herhangi bir iş gücüne ihtiyacı yoktur. Motorlu panjuru kullanmak istediğimizde açıp kapatma düğmesini kullanarak istediğimiz seviyeye kadar açıp kapata biliriz. Panjur perde ise panjur jaluzi ile benzer özellikler taşır. Perde görünümü ile jaluzi gibi görünen bir panjur sistemidir. Amacına uygun şekilde pencerenizde panjur görevini görürken diğer taraftan perde gibi görünerek, estetik görüntüsü ile evinizin bir parçası haline gelir. Panjur çeşitlerine bir örnekte balkon panjur diyebiliriz. Genellikle balkon kapıları ve pencerelerinde kullanılan panjur modelidir. Yüksek derecede güvenlik sağlamak istenilen yerlerde tercih edilir.

Panjur ve Kepenk Fiyatları

Panjur fiyatları ve kepenk fiyatları yukarıda bahsettiğimiz kullanım yerleri ve modellerine göre değişe bilir. Fiyat bakımından en makul olan sistemler manüel olarak çalışan kepenk ve kepenk modelleridir. Otomatik panjurlar ve motorlu kepenkler ise standart panjur ve kepenklere göre biraz daha fiyat olarak yüksektir. Panjur modellerini genellikle villa yada müstakil evlerde kullanım kolaylığı, güvenlik ve hava muhalefetlerinden kaynaklı endişelerimiz nedeni ile olmazsa olmazımız haline gelmiştir. Bununla beraber bağ evi hobi bahçesi gibi kırsalda bulunan mekanları hırsızlara karşı koruya bilmek için tercih edile biliyor. Sizlerde panjur yaptırmak isterseniz en uygun panjur fiyatları ve kepenk fiyatları hakkında ücretsiz keşif ve fiyatlandırma hizmetimizden yararlana bilirsiniz.

Ankara Kepenk Panjur

Ankara panjur imalatçıları bakımından kendini kanıtlamış firmamız, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından kendini kanıtlamıştır. Ankara’da panjur modelleri görmek istediğinizde bir çok firma geze bilir, fiyat analizi yapabilir ve kendi zevkinize ve bütçenize göre bir panjur modeli tercih edebilirsiniz.